Home ShowBiz Learta zbulon se kur do vi në jetë fëmija i dytë
Learta zbulon se kur do vi në jetë fëmija i dytë
0

Learta zbulon se kur do vi në jetë fëmija i dytë

0
0

Learta dhe Kushtrimi prej disa kohësh po shijojnë periudhën më të bukur të prindërimit. Janë prindër të një ëngjëlli të vogël bjond dhe me sy bojqielli të quajtur Matin.

E kur nje ndjekëse e pyet Leartën për kuriozitet për një fëmijë të dytë, ajo zbulon se me kismet kanë në plan pra së shpejti do e shikojmë familjen e tyre më të madhe.

 

Foto e postuar nga Learta:

3

Link: https://www.instagram.com/leartajakupi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BsD1gGOgBGT/