Home Lifestyle Fotoja e rrezikshme që futi në telashe çiftin e blogerëve!
Fotoja e rrezikshme që futi në telashe çiftin e blogerëve!
0

Fotoja e rrezikshme që futi në telashe çiftin e blogerëve!

0
0

Një çift blogerësh kanë nxitur debat tek komentuesit në rrjetet sociale, pas fotos së përsosur të publikuar në Instagram.

Blogerët udhëtues, amerikanë Kelly dhe Kody, publikuan një foto dramatike duke u paraqitur në skajin e pishinës në “Kajon Jungle Resort”, në Ubud më 3 prill.

Fotografia tregon Kelly-n e cila qendron buzë pishinës trekatëshe, ndërkohë që është jashtë saj, ndërsa puth të dashurin e saj Kody, i cili po qendron në ujë, duke mbajtur nga krahët të dashurën e tij.

Çifti aventuresk këmbënguli se ata ishin “super të kujdesshëm” kur realizuan fotografinë dhe se kanë shumë besim tek njëri-tjetri.

Por pavarësisht kësaj komentet kanë qenë shumë negative, duke e quajtur çiftin budalla dhe se po mësonin njerëzit e tjerë që të bënin foto të guximshme dhe rrezikshme për jetën.

“Vajza e ka vënë jetën në rrezik për të bërë një foto. Kurrë nuk kam parë ndonjë djalë që të varet në shkëmb”, komentoi një tjetër.

Ndërkohë një tjetër shkruan:Me pëlqen fotografia, por nuk mendoj se ja vlen të rrezikosh aq shumë.

Më tej një komentues shkruan: Kjo është një foto shumë e bukur, por gjithsesi është e frikshme.

Link: https://www.dailymail.co.uk/femail/article-6909905/Travelling-couple-Kelly-Kody-slammed-dangerous-Instagram-stunt.html

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BvwamQAF0Lm/