Home ShowBiz Super balada vjen nga zëri melodioz i Pandorës…
Super balada vjen nga zëri melodioz i Pandorës…
0

Super balada vjen nga zëri melodioz i Pandorës…

0
0

Pas një viti, këngëtarja e mirënjohur Pandora rikthehet me një projekt të ri për të gjithë muzikëdashësit e saj. Pas suksesit të këngës “Hak merr Perëndia”, Pandora neër në orën 18:00 do publikojë projektin e rradhës.

“Vetmia të mbytë” mban titullin balada e kushtuar personave me zemër të thyer. E kuruar deri në detaje dhe e kënduar me një zë të ëmbël siç vetëm Pandora di të këndojë, nesër mos e humbisni pa e dëgjuar këngën e saj të re.

 

Deri nesër në orën 18:00 që do lançohet kënga e re, iu japim kënaqësinë të qëndroni nën tingujt e këngës “Hak merr Perëndia”

Link: https://www.youtube.com/watch?v=8GKIKwAHOuc

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bu9o-WuBjEc/