Home ShowBiz “Flasim rrallë”, moderatorja shpjegon marrëdhënien e ‘komplikuar’ me kunatën
“Flasim rrallë”, moderatorja shpjegon marrëdhënien e ‘komplikuar’ me kunatën
0

“Flasim rrallë”, moderatorja shpjegon marrëdhënien e ‘komplikuar’ me kunatën

0
0

Gazetarja e njohur Fjodora Fjora, gjatë një interviste për emisionin “Thumb”, ka folur rrëfyer se vëllai i saj jeton jashtë dhe është i martuar me një grua të huaj.

Ajo ka treguar se vëllai mundohet t’ja bëjë të qartë se sa rëndësi ka për të familja dhe se me kunatën flet shumë rrallë.

Herë pas here jo, Ajo nuk është as shqiptare, nuk e kupton fare këtë, por unë e ndiej shumë që ajo nëse ka një problem në jetën e vet, kjo jam unë. Por unë e ndiej që ajo këtë gjënë këtu e ka parë gjithmonë pak si rrezik. Ne nuk jemi ai format kunatash që dashurohemi, jemi ato kunata që respektojmë njëra-tjetrën. Fatmirësisht, jetojmë larg.”-është shprehur Fjodora Fjora.

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bw1flGWneA4/