Home ShowBiz “Jam në lule të moshës”, Anxhela Peristeri “detyrohet” të tregojë sa vjeç është
“Jam në lule të moshës”, Anxhela Peristeri “detyrohet” të tregojë sa vjeç është
0

“Jam në lule të moshës”, Anxhela Peristeri “detyrohet” të tregojë sa vjeç është

0
0

Ajo është një nga këngëtaret shqiptare e cila ka shumë vite në skenë dhe numëron dhjetra klipe në tregun muzikor shqiptar.

Po flasim për këngëtaren Anxhela Peristeri, e cila në fotot e publikuar së fundmi në rrjetet sociale është shfaqur mjaft në formë dhe për tu pasur zili.

Kjo gjë ka nxitur ndjekësit ta komplimentojnë dhe ti shkruajnë se po rinohet, por Anxhela nuk ka vendosur që të shuajë një herë e mirë kuriozitetin e ndjekësve.

“Për të gjithë ata që më shkruajnë sa vjen e rinohesh ose që ngatërrohen me moshën time për shkak të viteve të shumta në skenë jam 33 vjeçe dhe as jam rinuar e as jam plakur, jam thjesht në lule të moshës. Ju dua shumë!”, ka shkruar Anxhela.

anxhela

Link: https://www.instagram.com/stories/anxhelaperisteriofficial_/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BxPE40ghDJ3/