Home ShowBiz “Ditët e fundit në Top!”, Arbana Osmani merr vendimin e papritur
“Ditët e fundit në Top!”, Arbana Osmani merr vendimin e papritur
0

“Ditët e fundit në Top!”, Arbana Osmani merr vendimin e papritur

0
0

Ajo është një nga moderatoret më të njohura në vendin tonë dhe për vite me rradhë në ekran ka rrëmbyer zemrat e publikut.

Po flasim për Arbana Osmanin, e cila mund të themi është një nga ikonat e televizionit “Top Channel”, pasi qysh në fillim të karrierës është njohur me këtë televizion.

Së fundmi moderatorja ka dhënë një lajm të papritur për ndjekësit e saj në Instagram, pasi ka bërë me dije se po kalon ditët e fundit në Top.

“Ditët e fundit në Top, e lodhur por e lumtur”- shkruan Arbana në Instagram.

Kjo ka nxitur komentet e shumta të ndjekësve, të cilët e kanë pyetur moderatoren nëse do po ikën përgjithmonë!

Por Arbana i ka qetësuar fansat, pasi shkruan se po ikën me pushime, ndërkohë që premton se do të rikthehet.

View this post on Instagram

Ditet e fundit ne Top, tired but happy.

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

Link: https://www.instagram.com/p/Bxre00LlOPq/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bw5KK_2AgDN/