Home ShowBiz Kush fshihet pas dhuratës?! Ori Nebijaj surprizohet live në emision
Kush fshihet pas dhuratës?! Ori Nebijaj surprizohet live në emision
0

Kush fshihet pas dhuratës?! Ori Nebijaj surprizohet live në emision

0
0

Moderatorja e “Wake Up” Ori Nebiaj është personifikimi simpatisë dhe i buzëqeshjes në ekran. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe ndan aty foto dhe momente të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Ditën e sotme, dikush ka dashur që të godasë në zemrën e moderetores, pasi është suprizuar live në emsion, ku ka marrë një buqetë të madhe me lule dhuratë.

“Se si po ndihem tani. Se si kush po ndihem nuk e di tamam”, është shprehur moderatorja duke qeshur, teksa merr buqetën në duar.

Megjithëse Isli e ka ngacmuar, që të zbulojë personin që e ka suprizuar, Ori nuk ka pranuar që ta lexojë pusullën.

Por, në një postim në ‘Instastory’, Ori ka zbuluar çfarë shkruante pusulla: “Drejt e në zemër”. Megjithatë, personi “misterioz”, nuk ka preferuar që ta tregojë!

Link: https://www.instagram.com/p/Bxw38zDAlzF/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BvLyLtpjYeE/