Home ShowBiz Dojna Mema e thotë “troç”, zbulon kur është lidhur për herë të parë
Dojna Mema e thotë “troç”, zbulon kur është lidhur për herë të parë
0

Dojna Mema e thotë “troç”, zbulon kur është lidhur për herë të parë

0
0

Prezantuesja simpatike Dojna Mema është duke shijuar një periudhë shkëlqimi në karrierën e saj në televizion.

Dojna është shumë e dashur për publikun dhe shpesh herë bashkëbisedon me ndjekësit e saj në Instagram, në rubrikën pyetje-përgjigje.

Ndjekësit janë gjithmonë kuriozë për jetën e saj private, kështu që nuk ngurojnë që ti drejtojnë pyetje nga më të ndryshmet.

Një ndjekës e ka pyetur moderatoren se kur është lidhur për herë të parë.

Moderatorja ka publikuar një foto nga adoleshenca dhe ka zbuluar se për herë të parë është lidhur në moshën 17-vjeçare.

dojna

Link: https://www.instagram.com/stories/dojnamema/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BxsbkuTBV_c/