Home ShowBiz “A janë të vërteta?!” Rashel Kolaneci po “çmend” rrjetin me këtë foto
“A janë të vërteta?!” Rashel Kolaneci po “çmend” rrjetin me këtë foto
0

“A janë të vërteta?!” Rashel Kolaneci po “çmend” rrjetin me këtë foto

0
0

Rashel Kolaneci është një nga vazjat më tunduese të shëobizzit shqiptar. Ajo tërheq gjithmonë vëmendjen me fotot e saj provokuese ku tregon astet e saj trupore.

Ish-velina e “Xing me Ermalin” njihet për foto sensuale që poston në rrjetet sociale. Së fundmi Rasheli ka publikuar një foto të të pasmeve të saj, të cilat për shumicën e ndjekësve duken të pavërteta.

“Të pavërteta!”- shkruan një ndjekës, ndërkohë që të shumtë janë komentuesit që e mbështesin. Por po ashtu fotoja ka edhe shumë komplimenta, ndërkohë që në pak orë ka arritur mbi 50 mijë pëlqime.

rsheli

rashh

Link dhe Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/ByYKr6SnZUn/