Home Tag "rashel kolaneci"

“A është në një lidhje?” Rashel Kolaneci shuan kuriozitetin

0
Rashel Kolaneci është një ndër personazhet më të lakuar në media. Sidomos sa i takon publikimeve të saj sensuale në Instagram. Sa i përket jetës private Rashel është gjithnjë e rezervuar. Ndërsa mbrëmjen e djeshme ajo ka shuar kureshtjen e fansave në DWM duke iu përgjigjur pyetjes që i bëjnë të gjithë ‘A je e lidhur?”. […]

Rashel Kolaneci është një super femër, por kujt i ka ngjarë?!

0
Eshtë një nga vajzat më seksi të ekranit dhe jo rrallë herë tërheq vëmendje me format e saj tunduese. Pas “Xing me Ermalin” ku Rashel Kolaneci fitoi famë si velinë, e ardhmja e saj në televizion ishte e sigurt. Rasheli aktualisht është konkurente në “Dance With Me” ku shpesh është në qendër të kritikave të jurisë. Si […]

E quajtën vulgare, Rashel Kolaneci edhe pas tre javë shkakton debat

0
Format marramendëse të Rashel Kolanecit, vazhdojnë të jenë objekt debati mes balerinëve, edhe pse kanë kaluar disa javë nga polemika që shpërtheu në mbrëmjen e spektaklit “Dance With Me”, në natën e tretë. Performanca e çiftit Rashel Kolaneci dhe Seldi, atë natë ngjalli jo pak debate në sallë dhe “shkak” u bënë asetet e konkurentes seksi. […]

Pasi e cilësuan vulgare, Rashel Kolaneci shfaqet si princeshë në “DWM”

0
  Pas kritikave të ashpra gjatë puntatë së shkuar të “Dance with me” ku ajo u cilësua vulgare pasi ekspozonte të pasmet gjatë performancës, Rashel Kolaneci mbrëmë është shfaqur shumë më ndryshe se zakonisht. Ajo në imazhet e publikuara në llogarinë e saj në “Instagram” shihet e veshur me fustanin ngjyrë të kaltër pothuajse si i […]

“Kujt i pëlqen golfi…” Rashel Kolaneci lë pa mend ndjekësit

0
Të paktë janë ata që mund t’i rezistojnë paraqitjes së Rashel Kolanecit. Ajo është ndër vajzat më të ndjekura, më të komentuara dhe më të pëlqyera. Ish-velina e “Xing me Ermalin” njihet për foto sensuale që poston në rrjetet sociale. Së fundmi ka tërhequr vëmendjen me një tjetër foto provokuese. Rashel shfaqet duke luajtur golf, […]

Rashel Kolaneci provokon me kërcimin e saj seksi me Seldin

0
Format e lakmueshme të Rashel Kolanecit e kanë shndërruar atë në një nga modelet më të ndjekura në Instagarm. Ajo është nga më të komentuarat në showbizin shqiptar dhe çdo foto dhe video e saj kthehet në lajm. Bukuroshja së fundmi  është bërë pjesë e programit ‘Dance with me’ . Dje ishte nata  e parë e spektaklit dhe ajo e […]

Rashel Kolaneci shumë joshëse në foton e fundit

0
Sot është një nga modelet më të komentuara shqiptare. Rashel Kolaneci për publikun u bë e njohur që nga pjesëmarrja e saj si velinë në emisionin e Ermal Mamaqit, e që më pas kaloi tek emisioni “Procesi sportiv”. Duke qenë se është mjaft e kompletuar, Rashel nuk ngurron të publikojë imazhe të ndryshme për ndjekësit e […]

Rasheli i paraprin verës së nxehtë. Pozon seksi në bregdet

0
Rashel Kolaneci është një ndër vajzat shqiptare që nuk lënë rast pa bërë të flitet për to. Të njëjtën gjë ka bërë edhe kësaj here. Me një palë bikini ngjyrë pink, ish-velina e emisionit të Ermal Mamaqit ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me paraqitjen e saj, ndërsa në duar mbante edhe dy guaska. Edhe pse […]