Home ShowBiz Provokon Françeska Jaçe me këmbët e hapura: “Fruta apo…”
Provokon Françeska Jaçe me këmbët e hapura: “Fruta apo…”
0

Provokon Françeska Jaçe me këmbët e hapura: “Fruta apo…”

0
0

Françeska Jaçe është një nga vajzat me të bukura të showbizzit shqiptar, dhe shpesh herë komentohet në media për shkak të fotove të saj provokative në Instagram.

Ish banorja e Big Brother, njihet për format tunduese, ndërkohë që nuk rezervohet që të nxjerr në pah bukurinë e saj dhe linjat seksi.

Së fundmi Françeska ka pozuar e ulur në shezlong, me këmbët të hapura dhe një pjatë fruta përpara, modelja bukuroshe shkruan: “Fruta apo…?”. Ndërkohë që komentet kanë qenë shumta.

“Ti je pjeshka ime e preferuar,”– shkruan njëri nga komentuesit. “Provokacia”,-vijon një tjetër.

View this post on Instagram

Fruits or …? 🍾

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

Link dhe Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Byp_iCbl8Q1/

Link: https://www.instagram.com/stories/franceskajace/