Home ShowBiz Iu ul në gjunjë, por a e vutë re gafën e Taulant Xhakës gjatë propozimit
Iu ul në gjunjë, por a e vutë re gafën e Taulant Xhakës gjatë propozimit
0

Iu ul në gjunjë, por a e vutë re gafën e Taulant Xhakës gjatë propozimit

0
0

Futbollisti i njohur shqiptar Taulant Xhaka, surprizoi ndjekësit e tij pasi u shfaq duke i propozuar të fejuarës së tij për martesë.

I ulur në gjunjë dhe me një unazë në dorë, Xhaka bëri propozimin klasik për Arbnorën, duke i kërkuar që të kalojnë jetën bashkë.

“Zoti dhe Zonja Xhaka”, shkroi Taulanti në foton e publikuar teksa ka marrë urime të shumta, nga personazhe të njohur dhe të panjohur.

Por ajo që ra në sy nga ndjekësit  e Taulantit ishte që futbollisti e kishte kthyer unazën nga veta e tij.

“Ktheje unazën nga ana e nuses që ta shoh”- ishte një nga komentet në foto.

xhaka

Link: https://www.instagram.com/p/By-_xwjoAV0/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bs-b28Vg0tQ/