Home Tag "arbnora"

Taulant Xhaka më i dashuruar se kurrë, i bën dedikimin special partneres

0
Futbollisti i njohur Taulant Xhaka nuk resht së shprehuri dashurinë bashkëshortes së tij Arbnorës. Futbollisti i cili momentalisht, luan si mesfushor me skuadrën e Bazelit në Zvicër, ka postuar në Instagram një foto ku shfaqet duke u puthur me Arbnorë. “Të dua gjithçka e imja”, ka shkruar Xhaka krahas fotos që duket se është pëlqyer […]

Taulant Xhaka ka një urim për të dashurën e tij

0
Dita e Shën Valentinit ka zgjuar të gjithë. Me dashuri është nisur dita dhe me siguri se kështu edhe do të përfundojë. Kështu të paktën jemi duke i parë të gjithë, duke filluar nga fytyrat e njohura publike. Kësaj rradhe është Taulant Xhaka ai i cili e ka uruar të fejuarën e tij në këtë […]