Home Aktualitet Aktori turk ndahet nga bashkëshortja, 8 muaj pasi u bë baba
Aktori turk ndahet nga bashkëshortja, 8 muaj pasi u bë baba
0

Aktori turk ndahet nga bashkëshortja, 8 muaj pasi u bë baba

0
0

Ozcan Deniz, aktori i njohur turk edhe për publikun shqiptar, me rolin e Kahraman, në serialin “Një pjesë e imja”, dy vite më parë i dha fund beqarisë me partneren e tij 20 vite më të re.

Çifi u bënë prindër një vit më parë të një djali të cilit ja vëndosen emrin Kuzey. Por medat turke, ditën e sotme kanë bërë të ditur se çifti ka firmosur divorcin.

Pasi arritën një marrëveshje për përkujdesjen e djalit të tyre 8 muajsh, Kuzey Deniz, Feyza dhe Ozcan kanë nënshkruar protokollin se nuk do të flasin me mediat rreth shkurorëzimit.

Sipas mediave turke, shkak për divorcin është tradhëtia. Feyza Aktan i ka kapur aktorit të njohur turk mesazhe nga një grua tjetër në celularin e tij.

Link: https://www.posta.com.tr/ozcan-deniz-ve-feyza-aktanin-evliligi-15-dakikada-bitti-kuzeyin-velayeti-kime-verildi-haber-fotograf-2173697-2

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Be5C0ODH1GI/ https://www.instagram.com/p/Be5C0ODH1GI/