Home Aktualitet U kritikua për foton në det, deputeti shqiptar bën reagimin epik
U kritikua për foton në det, deputeti shqiptar bën reagimin epik
0

U kritikua për foton në det, deputeti shqiptar bën reagimin epik

0
0

Deputeti shqiptar Naser Osmani ka marrë vëmendjen e mediave pasi publikoi një foto nga deti, ku shfaqte trupin e tij të formuar poshtë bluzës e cila ishte e lagur.

Pas kësaj fotoje e cila bëri bujë në media, depueti nga Kosova ka reaguar në mënyrën më epike të mundshme.

Deputeti nga radhët e LDK-së është shfaqur me kostum dhe kravatë në zyrë ku ka publikuat një foto me përshkrimin epik.

“Disa mendojn…vetem që je person publik edhe në deti duhet të shkohet me kravat..”, ka shkruar Osmani në foto.

Link: https://www.instagram.com/p/BzNQXQ7lLvI/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BzLJYvDl5fn/