Home Aktualitet Pasi iku me bujë, rikthehet në “Top Channel” gazetarja e njohur
Pasi iku me bujë, rikthehet në “Top Channel” gazetarja e njohur
0

Pasi iku me bujë, rikthehet në “Top Channel” gazetarja e njohur

0
0

Tre vite pas largimit të bujshëm “The Voice” autorja e programit Zefina Hasani do të rikthehet sërish në Top Channel.

Ka qenë Renato Mekolli ai i cili ka zbuluar se Zefina Hasani do të jetë autore e emisionit “Hell’s Kitchen”, i cili do të nisë në muajin tetor.

“Zefina Hasani na pret shumë punë! Suksese në rikthimin tënd në “Top Channel” dhe në “Hell’s Kitchen”- shkruan Zefina.

‘Hell’s Kitchen’ do të mbajë këtë vit autorësinë e Zefina Hasanit, e cila më parë ka qenë autore e disa programeve të rëndësishëm si ‘Big Brother’ apo ‘The Voice Of Albania’.

hell

Link: https://www.instagram.com/stories/renatomekolli/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bn-4ympHrQj/