Home ShowBiz Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij nisin pushimet, pamjet brenda resortit luksoz
Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij nisin pushimet, pamjet brenda resortit luksoz
0

Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij nisin pushimet, pamjet brenda resortit luksoz

0
0

Ditën e djeshme aktori i njohur i humorit Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij Ira Seferi kanë nisur muajin e mjaltit.

Me anë të postimeve në rrjetet sociale, ato kanë treguar se janë duke i shijuar në maksimum këto ditë pushimi.

Nga fotot e publikuara duket se ata kanë zgjedhur të pushojnë në një hotel luksoz.

Dyshja nuk e ka treguar ende emrin e destinacionit ku po pushonin, megjithatë  “Iconstyle” ka zbuluar se ata po pushojnë në Turqi në pallatin gjigant të “Titanic Mardan”.

Një natë qëndrimi tek një prej dhomave çift kushton 442 euro dhe mundësitë që të ofron vendi janë të mjaftueshme për të kaluar pushimet e ëndrrave.

gazi

Link: https://www.instagram.com/p/BzgDbHaliyC/

Link: https://www.instagram.com/p/BzVKshvl8dA/

Link: https://www.instagram.com/p/BynVVPmlJ6a/

Link: https://www.instagram.com/p/Bw91Z_eF5II/

Link: https://www.instagram.com/p/Bx2f1cTFYAZ/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/ByLb8x_gWwL/