Home Aktualitet Omer shpallet “Aktori më i mirë i vitit”, ylli turk shpreh mirënjohjen
Omer shpallet “Aktori më i mirë i vitit”, ylli turk shpreh mirënjohjen
0

Omer shpallet “Aktori më i mirë i vitit”, ylli turk shpreh mirënjohjen

0
0

Barış Arduç, një nga aktorët kryesorë të serialit “Dashuri me Qira”, i njohur për shqiptarët në rolin e Omerit, është shpallur aktori më i mirë i vitit në Festivalin Ndërkombëtar të Bejrutit.

Aktori turk Baris Arduç shkoi në Liban për të marrë çmimin dhe u takua me fansat libanez.

“Kam dashur gjithnjë ta vizitoj Bejrutin. Jam shumë i nderuar që marr mirënjohje nga vende të ndryshme. Të gjithë ishin shumë mikpritës dhe të sjellshëm. Shpresoj të vij sërish në Liban dhe të kaloj më shumë kohë. Falenderoj të gjithë stafin”, u shpreh aktori.

Link: https://televizyongazetesi.com/baris-arduc-beyrutu-adeta-salladi-muthis-konusmasi-ile-alkis-aldi/1148309

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BQFniGjjbY6/