Home ShowBiz Pas dy vitesh mungesë, rikthehet më në fund Leonora Jakupi
Pas dy vitesh mungesë, rikthehet më në fund Leonora Jakupi
0

Pas dy vitesh mungesë, rikthehet më në fund Leonora Jakupi

0
0

Këgëtarja e mirënjohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar Leonora Jakupi, ka publikuar së fundmi, pas dy vitesh mungesë, këngën e saj më të re.

“A m’ke harru”, titullohet kënga më e re e Leonora Jakupit, e cila është një baladë, me ritme dhe motive të buzukut.

Leonora Jakupi shfaqet më në formë se kurrë në klipin e këngës dhe duket sikur koha ka ndaluar për këngëtaren, e cila numëron shumë vite në skenë.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=imlaUGFqE44

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BzyUmVEDlmP/