Home Aktualitet Blendi Fevziu publikon foto me të atin, ngjashmëria do t’ju habisë
Blendi Fevziu publikon foto me të atin, ngjashmëria do t’ju habisë
0

Blendi Fevziu publikon foto me të atin, ngjashmëria do t’ju habisë

0
0

Gazetari Blendi Fevziu është një nga figurat më të njohura në televizion shqiptar, i cili prej vitesh ka moderuar emisionin “Opinion”.

Shumë i ndjekur në Instagram, Blendi Fevziu nuk heziton që të publikojë foto nga përditshmëria. Në foton e publikuar ësë fundmi Blendi shfaqet së bashku me babain e tij dhe vajzën e vogël të Blendit, Alis.

Por ajo që tërhoqi vëmëndjen në foto ishte babai i moderatorit i cili shfaqej në formë shumë të mirë fizike si dhe për ngjashmërine e madhe që dallohet menjëherë mes moderatorit dhe të atit.

“Alis. Me gjyshin tek shtepia e vjeter“, ka shkruar ai në krah të fotos që ka marrë me mijëra pëlqime.

View this post on Instagram

Alis Me gjyshin tek shtepia e vjeter.

A post shared by Blendi Fevziu (@blendifevziu) on

Link dhe Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0BvcSxAL0J/