Home Tag "blendi fevziu"

Zbulohet destinacioni që Blendi po kalon fundjavën

0
Jemi në periudhë karantine ku pjesa më e madhe e njerzve janë izoluar nëpër shtëpi. Por ndryshe nga të tjerët gazetari i mirënjohur Blendi Fevziu nuk po e kalon këtë fundjavë në shtëpi. Ai ka zgjedhur që të pushojnë dhe të kalojë disa ditë relaksi në bregdet, më saktë në bregdetin e bukur të Vlorës. […]

Blendi Fevziu pushime në Bahamas, zbulohet kush e shoqëron moderatorin

0
Moderatori i njohur Blendi Fevziu që prej mbylljes së emisionit ka filluar pushimet çka e vërteton edhe përmes fotove në rrjetin social Instagram. Aktualisht ai ndodhet në Bahamas së bashku me familjen, ndërsa ka publikuar disa foto të bukura, me vajzën e vogël. Bukuroshja Alis shihet duke pozuar pranë të atit në breg të detit, […]

32 vite me parë, Blendi Fevziu publikon foton që do t’ju habisë

0
Gazetari Blendi Fevziu është një nga figurat më të njohura në televizion shqiptar, i cili prej vitesh ka moderuar emisionin “Opinion”. Shumë i ndjekur në Instagram, Blendi Fevziu nuk heziton që të publikojë foto nga përditshmëria. Së fundmi, Blendi duket se është bërë nostalgjik pasi ka publikuar një kolazh ku shihet duke pozuar në të […]

Blendi Fevziu publikon foto me të atin, ngjashmëria do t’ju habisë

0
Gazetari Blendi Fevziu është një nga figurat më të njohura në televizion shqiptar, i cili prej vitesh ka moderuar emisionin “Opinion”. Shumë i ndjekur në Instagram, Blendi Fevziu nuk heziton që të publikojë foto nga përditshmëria. Në foton e publikuar ësë fundmi Blendi shfaqet së bashku me babain e tij dhe vajzën e vogël të […]

E zbuloi vetë! Blendi Fevziu e thotë troç sa paguhet

0
Moderatori dhe gazetari Blendi Fevziu është padyshim një nga personazhet më të ndjekur të ekranit shqiptar, i cili prej vitesh ka drejtuar emisionin “Opinion”. Moderatori i njohur ishte i ftuar së fundmi në emisionin “3 shat” me Romeon, Donaldin dhe Borën dhe prej ditësh në media është komentuar për rrogën që gazetari merr nga emisioni […]

“Çfarë do të bënit nëse një djalë, ju lëndon vajzën?” Blendi Fevziu befason me përgjigjen

0
Gazetari i njohur Blendi Fevziu ka folur si rrallë herë për marrëdhënien e tij me vajzat, duke rrëfyer disa detaje personale. Në një interviste për revistën “Bordo”, Fevziu ka folur veçanërisht për marrëdhënien me vajzën e madhe Mishelin. Pjesë nga intervista A ka përplasje brezash mes jush dhe Mishelit ? Për çfarë debatoni më shumë? […]