Home ShowBiz Bën ndryshimin drastik Eneda Tarifa
Bën ndryshimin drastik Eneda Tarifa
0

Bën ndryshimin drastik Eneda Tarifa

0
0

Gjithmonë ka rënë në sy për ëmbëlsinë që e karakterizon në profesionin e saj si këngëtare. Eneda Tarifa është edhe një nënë shëmbull dhe këtë e dëshmon në çdo postim që bën kur është sëbashku me vajzën.

Por përveç këtyre detajeve na ka rënë në sy ndryshimi drastik që Eneda ka bërë në look. Është kthyer sërish në një brune simpatike dhe ky model flokësh përvëçse ngjyrës po i shkon shumë.

Si bjonde apo brune Eneda prap duket shumë bukur!

Link: https://www.instagram.com/p/B0rLETalyYR/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0nQ4f8F9T_/