Home ShowBiz Rike Roci ja si duket pa make up dhe filtra
Rike Roci ja si duket pa make up dhe filtra
0

Rike Roci ja si duket pa make up dhe filtra

0
0

Të shumtë janë personazhet e famshëm që ndonjëherë vendosin të zhvishen nga filtrat dhe make up, disa prej tyre guxojnë që të bëjnë foto dhe ti postojnë në rrjetet sociale.

Kështu ka vepruar edhe ish banorja e Big Brother e cila përvecse ka publikuar një foto ujë e sapun, ka edhe një mesazh mjaft të rëndësishëm.

Krahas fotos së publikuar në Instagram, Rike i fton të gjithë ta pranojnë veten, me të mirat dhe defektet, ashtu siç janë pa përdorur filtra dhe modifikime për tu dukur perfektë.

Link: https://www.instagram.com/p/B1BrnTSnf35/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bz8qFoYo4Mr/