Home ShowBiz Luana fillon punën, ja ku do ta shohim moderatoren këtë sezon
Luana fillon punën, ja ku do ta shohim moderatoren këtë sezon
0

Luana fillon punën, ja ku do ta shohim moderatoren këtë sezon

0
0

Pas pushimeve jashtë dhe brenda vendit, duket se për moderatoren Luana Vjollca ka ardhur koha të mendojë për sezonin e ri televiziv.

Shtatori do ta gjejë sërish në Top Channel moderatoren e cila përmes një foto në Instagram ka njoftuar fansat se ka filluar punën.

Në fotot e publikuar së fundmi në ambjentet e Top Channel, Luana shkruan: “Startuam punën për sezonin e ri televiziv, mezi po pres”

Të shumta kanë qenë edhe reagimet e ndjekësve, të cilët gjithashtu mezi presin ta shohin Luanën në ekran.

Link: https://www.instagram.com/p/B1JHeaunuej/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0GVzbHHSgh/

tags: