Home ShowBiz Modelja ka menduar hakmarrjen ideale ndaj ish bashkëshortit
Modelja ka menduar hakmarrjen ideale ndaj ish bashkëshortit
0

Modelja ka menduar hakmarrjen ideale ndaj ish bashkëshortit

0
0

Modelja e njohur Irina Shayk vetëm pak muaj pas ndarjes nga Bradley Cooper duket se po përgatit një hakmarrje mjaft origjinale.

33 vjeçarja po mendon të publikojë në një libër marëdhënien e saj me aktorin si dhe të fshehtat e tij.

Sipas RadarOnline, shumë shtëpi botuese janë shprehur të gatshme të marrin përsipër rrëfimin e modeles dhe ta shndërrojnë atë në në libër me të thënat dhe të pathënat e dyshes më të famshme të hollivudit.

Bradley dhe Irina u ndanë në qershor të këtij viti, ndërsa u përfol se motiv I ndarjes u bë këngëtarja Lady Gaga, thashetheme që lindën menjëherë, pas filmit “A star is born”, por që nuk u vërtetuan asnjëherë.

Burimi i lajmit: https://radaronline.com/exclusives/2019/08/irina-shayk-writing-tell-all-breakup-bradley-cooper/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bz0VYXRHUNg/