Home ShowBiz Reagon Dafina, ja çfarë I thotë Rita Orës..
Reagon Dafina, ja çfarë I thotë Rita Orës..
0

Reagon Dafina, ja çfarë I thotë Rita Orës..

0
0

Këngëtarja kosovare Rita Ora ka shprehur mbështetje ndaj dy këngëtareve kosovare Dafina Zeqiri dhe Tayna përmes një postimi të saj në rrjetin social Instagram.

Ajo është ndjerë krenare për vajzat kosovare dhe për vendin nga vjen, ndërsa ju ka uruar sukses vajzave në karrierën e tyre muzikore.

I menjëhershëm ka qenë reagimi I Dafinës e cila ka ripostuar në instagramin e saj postimin e këngëtares së famshme ndërsa shkruan:

“Pas çdo gruaje të suksesshme, ekziston një fis i tërë femrash të suksesshme, Rita Ora ti je shembulli më I mirë, të dua”

Link: https://www.instagram.com/p/B1HGybfBTXb/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B00nqdzh6SO/