Home ShowBiz Tortë dhe shampanjë për ditëlindjen e qenit, këngëtarja poston video nga festa me miqtë
Tortë dhe shampanjë për ditëlindjen e qenit, këngëtarja poston video nga festa me miqtë
0

Tortë dhe shampanjë për ditëlindjen e qenit, këngëtarja poston video nga festa me miqtë

0
0

Bella qenushja e Beatrix Ramosaj sapo mbushi 3 vjeç dhe duket se kjo ngjarje nuk mund të kalonte në heshtje.

Këngëtarja ka organizuar një festë të veçantë ku ka mbledhur miqtë e saj, ndërsa ka festuar 3 vjetorin e Bellës me tortë dhe shampanjë.

Beatrix ka shpërndarë disa video nga festa, ku të bie në sy edhe torta e veçantë me fytyrën e qenushes me një mbishkrim urimi.

beatix..

beatrix

Link: https://www.instagram.com/beatrixramosaj/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Bvr8b7YBtgk/