Home ShowBiz Anwar më i dashuruar se kurrë, ja se si ja shpreh dashurinë këngëtares shqiptare
Anwar më i dashuruar se kurrë, ja se si ja shpreh dashurinë këngëtares shqiptare
0

Anwar më i dashuruar se kurrë, ja se si ja shpreh dashurinë këngëtares shqiptare

0
0

Dua Lipa dhe Anwar Hadid, po shfaqen gjithnjë e më të dashuruar.

Ata i shikojmë kudo bashkë, ndërsa nuk mungojnë edhe fotot e videot e përbashkëta në rrjetet sociale të njëri-tjetrit.

Vëllai i modeleve të famshme ishte i pranishëm edhe në Kosovë, ku shoqëroi Duan gjatë ditëve të Sunyhill Festival.

Së fundmi Hadid ka shpërndarë në instagramin e vet një video, ku shfaqet Dua Lipa duke kërcyer, ndërsa Anwar e shoqëron videon me zemra dhe emoji me një fytyrë të mallëngjyer, duke dëshmuar sesa shumë e dashuron këngëtaren

Dua duket se e ka lënë totalisht pas krahëve marëdhënien me Isaak, ndërsa ky i fundit ka filluar të shoqërohet me një prej modeleve të Victoria Secret.

anwar hadid

Link: https://www.instagram.com/anwarhadid/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0v8KWjBsNo/