Home ShowBiz Me look të veçantë dhe një zyrë luksoze, Marina rikthehet fuqishëm, nuk do ta besoni si duket…
Me look të veçantë dhe një zyrë luksoze, Marina rikthehet fuqishëm, nuk do ta besoni si duket…
0

Me look të veçantë dhe një zyrë luksoze, Marina rikthehet fuqishëm, nuk do ta besoni si duket…

0
0

Moderatoren e njohur Marina Vjollca do ta shohim sërish në ekran pas dy vitesh mungesë.

Ajo pritet të nisë shumë shpejt “Klanifornia Show”, në ekranin e televizionit “Klan”, ku do ta shohim në një spektakël të vërtetë.

Ajo do të shoqërohet në këtë spektakël edhe nga aktorët e Duplex, të cilët premtojnë surpriza këtë sezon.

Marina u shkëput për një periudhë nga ekrani, ndërsa tashmë duket se do të rikthehet fuqishëm.

Krahas spotit të publikuar ajo shkruan “ Rikthehem shumë shpejt”.

“Klanifornia show”, nuk ka një datë fikse se kur do të nisë transmetimet, por do të shfaqet çdo të shtunë, në orarin kur transmetohej “Xing me Ermalin”.

Link: https://www.instagram.com/p/B18SVeFFJOd/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BdXysRgFWjA/