Home ShowBiz Lamtumirë flokë të zinj, nuk do ta besoni si duket Alesia Bami bionde…
Lamtumirë flokë të zinj, nuk do ta besoni si duket Alesia Bami bionde…
0

Lamtumirë flokë të zinj, nuk do ta besoni si duket Alesia Bami bionde…

0
0

Velina e njohur Alesia Bami duket se ka vendosur të ndryshojë pamje me nisjen e sezonit të ri.

Ajo ka hequr dorë nga flokët brunë, duke u transformuar në një bionde simpatike.

Alesia shfaqet me flokë në ngjyrë të celët me fije të verdha dhe duhet pranuar se duket mjaft bukur.

Velina pritet të nisë shumë shpejt punën për sezonin e ri të “E Diell” në Top Channel.

Pamja e re e saj duket se është pëlqyer nga ndjekësit të cilët kanë komentuar pozitivisht poshtë fotos së saj.

alesia bami

Link: https://www.instagram.com/p/B16rpH1BwqL/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BuQ6Wccn6L-/