Home ShowBiz Imituan të qeshurën e Agron LLakaj, por a ja dolën, ja çfarë thotë aktori
Imituan të qeshurën e Agron LLakaj, por a ja dolën, ja çfarë thotë aktori
0

Imituan të qeshurën e Agron LLakaj, por a ja dolën, ja çfarë thotë aktori

0
0

Vëllezërit Romeo e Donald Veshaj së bashku me aktorin Florian Binaj kanë tentuar të imitojnë Agron Llakajn kur qesh.

Dihet se aktori i humorit ka një të qeshur karakteristike të cilën e kemi vënë re edhe gjatë emisioneve që ka drejtuar, por a janë kanë dalë çunat, Agroni nuk është dhe aq i bindur.

Ai ka ripostuar në Instagram videon e djemve që mundohen të imitojnë të qeshurën e tij ndërsa krahas saj shkruan me humor: “Ore çuna po mundohuni në sinkron, se kështu si e bëni ju duket sikur unë leh dhe jo qesh”

Videoja ka marrë mjaft pëlqime dhe komente pozitive, ndërsa vetë aktorët i janë përgjigjur me humor komentit të Agronit, lidhur me performancën e tyre.

Link: https://www.instagram.com/p/B2Ooii2gphn/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0HBEW-gDop/