Home ShowBiz Modelja sapo ndezi rrjetin, ekspozon të pasmet, totalisht e zhveshur në krahët e të dashurit
Modelja sapo ndezi rrjetin, ekspozon të pasmet, totalisht e zhveshur në krahët e të dashurit
0

Modelja sapo ndezi rrjetin, ekspozon të pasmet, totalisht e zhveshur në krahët e të dashurit

0
0

Ata u përfolën për një ndarje të mundshme mes tyre, por duket se sapo i hodhën poshtë të gjitha thashethemet përmes një fotoje të realizuar së bashku.

Kylie Jenner dhe Travis Scott kanë pozuar së bashku më të dashuruar se kurrë.

Kjo foto do të shërbejë si kopertina e revistës “Playboy” për këtë muaj.

Kylie shfaqet në krahët e tij totalisht e zhveshur, duke ekspozuar të pasmet, ndërsa Scott e përqafon gjithë dashuri.

Kjo foto ka bërë që fansat e modeles të shpërthejnë në komente, disa e komplimentojnë Kylien për format dhe guximin, ndërsa disa të tjerë e kritikojnë.

Gjithsesi kjo foto është vërtetë e veçantë dhe ata të dy bashkë duken shumë mirë në krahët e njëri tjetrit.

View this post on Instagram

When Houston meets LA .. 💛 @playboy #ComingSoon

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Link: https://www.instagram.com/p/B2O7f2wnzwe/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B1w25aiHcfY/