Home ShowBiz U emocionuam nga Vesa, por Big Basta do t’ju bëjë të qani, ja si e quan ai Vesën
U emocionuam nga Vesa, por Big Basta do t’ju bëjë të qani, ja si e quan ai Vesën
0

U emocionuam nga Vesa, por Big Basta do t’ju bëjë të qani, ja si e quan ai Vesën

0
0

Ata përkujtuan 4 vjetorin e martesës dhe ishte Vesa ajo që bëri një dedikim supër romantik për bashkëshortin e saj, por sot nga habiti Big Basta.

Ai ka postuar një foto nga dasma e tyre, ndërsa ka një super dedikim për Vesën.

Ata shfaqen më të dashuruar se kurrë ndërsa Big Basta përmes një postimi në Instagram uron të kalojnë së bashku qindra vite të tjera, ndërsa thotë se nuk e shpreh dot më fjalë atë që ndjen.

“Gëzuar përvjetorin, e para dhe e vetmja ime”, thotë ai në një status të gjatë ku shpreh gjithë dashurinë për këngëtaren.

Çifti janë prindër të një djali të vogël me emrin Liam, i cili ka trashëguar tiparet më të bukura të prindërve të tij.

Link: https://www.instagram.com/p/B2U7bTfpsGG/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BTMrH7mF0Zp/