Home ShowBiz Zbulohet “partneri” i Taynës, këngëtari i famshëm shqiptar bashkë me të në pushime
Zbulohet “partneri” i Taynës, këngëtari i famshëm shqiptar bashkë me të në pushime
0

Zbulohet “partneri” i Taynës, këngëtari i famshëm shqiptar bashkë me të në pushime

0
0

Reperja Tayna është duke pushuar së fundmi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, në një prej zonave më të shtrenjta.

Ajo është parë të shoqërohet në këto pushime nga mikesha e saj Vildan Zeneli, por se fundmi është parë edhe nën shoqërinë e këngëtarit të famshëm shqiptar Seven Saraqi.

Tayna shfaqet në një video së bashku me Vildanë dhe këngëtarin duke u argëtuar në një park lojërash.

Këngëtarja është mjaft aktive në rrjetin social Instagram, nga ku e shohim të publikojë shpesh foto e video të ndryshme.

Ajo poston vazhdimisht foto provokuese, ku ekspozon format e saj perfekte duke marrë vazhdimisht pëlqime e komente pozitive nga fansat.

Link: https://www.instagram.com/tayna/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B19KOD_gzda/