Home ShowBiz Tenton të hapë shishen me thikë, por e thyen dhe lahet me shampanjë, Arbana do t’ju bëjë të qeshni me lotë
Tenton të hapë shishen me thikë, por e thyen dhe lahet me shampanjë, Arbana do t’ju bëjë të qeshni me lotë
0

Tenton të hapë shishen me thikë, por e thyen dhe lahet me shampanjë, Arbana do t’ju bëjë të qeshni me lotë

0
0

Arbana Osmani ka tentuar të hapë një shishe shampanjë me një thikë në formën e hanxharit, por tentativa nuk ka shkuar mirë.

Në videon e shpërndarë në Instagram atë e shohim së bashku me Bes Kallakun, i cili po i mëson si ta hapë, por duhet thënë se ka dështuar me sukses.

Moderatorja duke tentuar të heqë tapën ka ndarë  në mes shishen duke e thyer totalisht, ndërsa vetë është larë e gjitha me shampanjë.

Në fund të videos ajo dhe Besi shpërthejnë në të qeshura, ndërsa krahas videos Arbana shkruan: “ Duket kush nuk është mësuar të hapë shampanja”, ndërsa bën tag Besin, ose mësuesin siç e quan ajo me humor.

Link: https://www.instagram.com/arbanao/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0dRPWHADAs/