Home ShowBiz Uindi nuk i paska punët mirë me lidhjet, por sapo na zbuloi mashkullin e saj ideal
Uindi nuk i paska punët mirë me lidhjet, por sapo na zbuloi mashkullin e saj ideal
0

Uindi nuk i paska punët mirë me lidhjet, por sapo na zbuloi mashkullin e saj ideal

0
0

Uindi Haxhia ka rrëfyer për të gjithë fansat e saj se nuk është në një lidhje, madje i duket sikur e kanë mallkuar për këtë pjesë.

Gjatë një seance pyetje përgjigje në instastory, pyetjes nësë është apo jo e lidhur Uindi I është përgjigjur se ndihet e mallkuar apo diçka e tillë, duke na lënë të kuptojmë që është vetëm.

Ajo na ka rrëfyer gjithashtu se në një marrëdhënie nuk do të tradhëtonte kurrë, dhe se tradhëtinë nuk e fal.

Uindi ka rrjeshtuar ndërkaq edhe disa cilësi që duhet të ketë një mashkull për tu konsideruar ideal.

Për të një mashkull i tillë duhet të jetë i zgjuar, i pjekur, serioz, besnik dhe i përkushtuar.

Ajo thotë gjithashtu se nuk i pëlqejnë meshkujt e bukur format modeli, mjafton që ai të jetë serioz dhe ta tërheqi Uindin.

uindi

uindi 1

uindi2

Link: https://www.instagram.com/itsuindi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B2jxk0jh0Y4/