Home ShowBiz “Ai është arsyeja përse marr frymë”, Fjodora sapo na emocionoi me mesazhin më të veçantë
“Ai është arsyeja përse marr frymë”, Fjodora sapo na emocionoi me mesazhin më të veçantë
0

“Ai është arsyeja përse marr frymë”, Fjodora sapo na emocionoi me mesazhin më të veçantë

0
0

Gazetarja e njohur Fjodora Fjora ka vendosur të na emocionojë për ditëlindjen e të birit, duke i dedikuar atij një mesazh të veçantë.

Ajo e ka adoptuar Alteon disa vite më parë dhe është shumë e lidhur me të, ndërsa sot që ai mbushi 6 vjeç moderatorja ka vendosur ti shprehë gjithë dashurinë prej nëne.

Ajo ka shpërndarë një foto nga festa që i ka organizuar të birit, ndërsa shkruan: “Ndoshta vitin tjetër nuk do të mbaj dot në duar si sot sepse ti po rritesh shumë shpejt dashuria ime”.

Ndërsa në një video të veçantë ku vogëlushi thotë shumë i lumtur se ka ditëlindjen, Fjodora i shkruan disa fjalë shumë të veçanta:

“Besoj e kuptuat se kush e ka ditëlindjen sot! 6 dhe ai është shefi i zemrës time, arsyeja përse zgjohem çdo mëngjes, përse buzëqesh, jetoj dhe marr frymë në këtë jetë, ai është kurajoja, forca, burri im i vogël”, thotë Fjodora krahas videos ku shfaqet vogëlushi”.

Kjo video si dhe fotot e shpërndara nga Fjodora kanë marrë shumë pëlqime dhe urime për ditëlindjen e Alteos.

Të shumtë janë ata që e kanë uruar vogëlushin në ditën e tij të veçantë.

Link: https://www.instagram.com/p/B3CMLpAlt-l/

Link: https://www.instagram.com/p/B3BrE0UFhzJ/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B2MA8ZZFIlw/