Home ShowBiz Gifet më të klikuara, Luana dhe Morena thyejnë çdo rekord
Gifet më të klikuara, Luana dhe Morena thyejnë çdo rekord
0

Gifet më të klikuara, Luana dhe Morena thyejnë çdo rekord

0
0

Luana Vjollca është padyshim një personazh shumë i dashur për publikun.

E bukur dhe profesioniste moderatorja ka grumbulluar rreth vetes shumë fansa të cilët pëlqejnë çdo projekt të saj si në television ashtu edhe në muzikë.

Kjo duket qartë edhe tek Gifet e saj të cilat janë ndër më të klikuarit dhe përdorurit së fundmi.

Gifi më i famshëm i moderatorës ku shfaqet në një moment prezantimi është më i preferuari i fansave të saj, duke kapur rekord klikimesh.

Ndërkaq edhe këngëtarja Morena Taraku nuk mbetet mbrapa në këtë drejtim.

Shumë e pëlqyer nga fansat për projektet e saj muzikore dhe pamjen e saj perfekte, Gifet e Morenës ashtu si ato të Luanës renditen ndër më të preferuarat, duke siguruar miliona klikime.

Vajzat me kontributin e tyre në fushat respektive janë shumë të dashura për publikun.

Luana me emisionin “Shiko kush luan” dhe këngët e reja ka korrur sukses të jashtëzakonshëm kohët e fundit.

Edhe këngët e Morenës kanë arritur rekord klikimesh në pak kohë duke e renditur në një prej këngëtareve më të preferuara.

Sexy Tv Show Sticker by AcromaxMedia for iOS & Android | GIPHY

Link: https://gph.is/st/6myWayM

Sexy Long Hair Sticker by AcromaxMedia for iOS & Android | GIPHY

Link: https://gph.is/st/Vmd8Z9m

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B1hEGPznqrT/https://www.instagram.com/p/BzslDJylbR6/