Home ShowBiz Çfarë i ndodhi Ana Likës? Aktorja mbetet në mes të 4 rrugëve
Çfarë i ndodhi Ana Likës? Aktorja mbetet në mes të 4 rrugëve
0

Çfarë i ndodhi Ana Likës? Aktorja mbetet në mes të 4 rrugëve

0
0

Ana Lika është një personazh i njohur i ekranit, atë e kemi parë shpesh në rolin e aktores jo vetëm në teatër, por edhe në spektakle të ndryshme televizive.

Atë e shohim vazhdimisht aktive në rrjetet sociale ku poston vazhdimisht foto e video të ndryshme të cilat marrin pëlqime dhe komente pozitive nga fansat e saj.

Së fundmi aktorja ka postuar në instastory një video ndërsa shfaqet duke pritur në mes të rrugës, ulur pranë një peme tejet e mërzitur duke pritur që dikush të vijë ta marri.

Në fakt Ana ka qenë duke pritur aktorin Drilon Hoxha i cili vjen me makinë për të marrë aktoren e cila e mërzitur thotë se ka një orë që po e pret në mes të rrugës.

Megjithatë në fund të videos aktorja e lumtur shkon drejt makinës, ndërsa pyet Drilonin nëse dukej e bukur mbështetur pas pemës vetëm në mes të rrugës duke pritur.

Link: https://www.instagram.com/anna_lika/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B3Aa587n0mZ/