Home ShowBiz Zhduket Dua Lipa, çfarë po ndodh me të, këto shenja janë vërtetë shqetësuese
Zhduket Dua Lipa, çfarë po ndodh me të, këto shenja janë vërtetë shqetësuese
0

Zhduket Dua Lipa, çfarë po ndodh me të, këto shenja janë vërtetë shqetësuese

0
0

Ajo është një prej këngëtareve shqiptare më të njohura me famë ndërkombëtare.

Këngët e saj kanë arritur majat në klasifikimet në Britani dhe më gjerë.

Dua Lipa është përfolur së fundmi edhe për një lidhje me Anwar Hadid, vëllain e modeleve të njohura Bella e Gigi Hadid, me të cilat këngëtarja ka një raport shumë të mirë.

Por ajo çfarë të bie në sy në instagramin e saj është mungesa e postimeve për më shumë se një javë.

Postimi i fundit i saj është një sfond i zi, ku këngëtarja ka shkruar vetëm kthehem së shpejti shoqëruar me një zemër të zezë.

Edhe pse fansat e kanë pyetur këngëtaren se çfarë ka dashur të thojë, ajo nuk ka shpjeguar asnjë gjë dhe që prej asaj dite nuk e kemi parë të postojë më asnjë gjë tjetër.

Nuk e dimë nëse në këtë pikë duhet të shqetësohemi për këngëtaren, apo thjesht të mendojmë se ajo po merret me projektet e saj.

Dua Lipa ka qenë gjithmonë aktive në rrjetet sociale, ku ka postuar vazhdimisht foto e video të shumta, prandaj kjo zhdukje e befasishme na duket jo vetëm e habitshme por edhe shqetësuese.

View this post on Instagram

🔙🔜🖤

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

Link: https://www.instagram.com/p/B3FRu1mhCxb/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B1CA_-Sh55e/