Home ShowBiz “E kam gati duetin më të ëmbël me Xhensilën”… ja çfarë ka përgatitur Besi
“E kam gati duetin më të ëmbël me Xhensilën”… ja çfarë ka përgatitur Besi
0

“E kam gati duetin më të ëmbël me Xhensilën”… ja çfarë ka përgatitur Besi

0
0

Aktori Bes Kallaku ka qenë duke punuar kohët e fundit për realizimin e filmit Falco në të cilin marrin pjesë një kastë e njohur aktorësh si dhe këngëtarja Bleona Qerreti.

I ftuar në emisionin “Rudina” në “Tv klan”, Besi ka folur gjithashtu edhe për kërkesat e shpeshta të fansave për një duet me Xhensilën.

Ai sqaron se nuk është këngëtar në të vërtetë dhe se me Xhensilën e ka bërë tashmë një duet që është më i bukuri dhe më i ëmbli dhe që quhet Ajka.

Gjatë intervistës ai u ndal gjatë tek realizimi i filmit i cili pritet të dalë në kinema për pak ditë.

Besi sqaron se ka punuar me orë të gjata dhe për gati një muaj nuk e ka parë fare të bijën për shkak të xhirimeve që kanë zgjatur më shumë nga ç’pritej.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=oReFqllq2Nk

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B3HHyT_hjMX/