Home ShowBiz Baby G provokon me fustan totalisht transparent, videoja e këngëtares do t’ju lëjë pa fjalë
Baby G provokon me fustan totalisht transparent, videoja e këngëtares do t’ju lëjë pa fjalë
0

Baby G provokon me fustan totalisht transparent, videoja e këngëtares do t’ju lëjë pa fjalë

0
0

Këngëtarja Baby G është mjaft aktive në rrjetet sociale ku e shohim të postojë vazhdimisht foto e video të ndryshme në të cilat shfaqet gjithmonë në formë.

Këtë herë ka postuar një video të shkurtër ku shfaqet duke ekspozuar linjat e saj përmes fustanit transparent.

Krahas videos këngëtarja shkruan: “Kam pritur 6 muaj për ta mbajtur veshur këtë fustan për vetëm 10 minuta”

Megjithatë duket se ja ka vlejtur pasti fustani në ngjyrë gri me xixa dhe gjithë shkëlqim e bën këngëtaren të duket shumë në formë.

Kjo video e saj ka marrë shumë pëlqime dhe komente pozitive nga ana e fansave të cilët nuk kanë humbur rastin ta komplimentojnë këngëtaren për linjat e saj perfekte.

Link: https://www.instagram.com/p/B5DH0g2Htm2/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BvAD2z6HGiD/