Home ShowBiz Pranon me lotë në sy se është gay, Arbërie Hadërgjonaj mbështet publikisht grimierin shqiptar
Pranon me lotë në sy se është gay, Arbërie Hadërgjonaj mbështet publikisht grimierin shqiptar
0

Pranon me lotë në sy se është gay, Arbërie Hadërgjonaj mbështet publikisht grimierin shqiptar

0
0

Mario, grimieri i famshëm i Kim Kardashian dhe shumë vipave të tjerë pranoi për herë të parë se është gay.

Gjatë një eventi ku u vlerësua me çmimin “American Influencer Awards 2019”, Mario tha se e ka pasur shumë të vështirë ta pranonte këtë fakt, por tashmë është krenar.

Lidhur me këtë fjalim ka reaguar edhe këngëtarja Arbërie Hadërgjonaj e cila ka ripostuar foton e Marios gjatë fjalimit me një mesazh ku shkruan: “Për herë të parë në jetën time mund të them se zëri yt i ëngjëllit është mesazhi më i mirë në botë! Ai të bëri qënien më të bukur. Falëminderit për fjalimin tënd të mrekullueshëm! Ti je një ikonë Mario, shumë krenare për ty!

Mario është një prej shqiptarëve më të famshëm në Holliëood pasi është grimieri personal i Kim Kardashian dhe shumë vipave të tjerë.

Alberia

Link: https://www.instagram.com/alberije_hadergjonaj/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B1Rzr57llzH/