Home ShowBiz Diçka e pazakontë ndodh në Hell’s Kitchen 2 – Këtë herë nuk ka të bëjë me Renaton
Diçka e pazakontë ndodh në Hell’s Kitchen 2 – Këtë herë nuk ka të bëjë me Renaton
0

Diçka e pazakontë ndodh në Hell’s Kitchen 2 – Këtë herë nuk ka të bëjë me Renaton

0
0

Para disa ditësh Renato Mekolli nxorri lajmin që nuk do ishte më pjesë e emisionit më të pëlqyer Hell’s Kitchen 2, por kjo paska qënë e gjitha e inskenuar nga vet Renato për të marrë pak vëmendje. Këtë gjë e bën vet të ditur ai me anë të një postimi në Instagram, pra Renato do vazhdojë të udhëheq emisionin më të dashur për të.

Por ka ndodhur diçka e pazakontë në puntatën më të fundit të Hell’s. Konkurenti djalë me emrin Rezarti i cili për tju përshtatur vajzave ka vendosur një paruke dhe ka dal përpara Renatos.

Po si reagoi Renato pas këtij veprimi të tillë.

Në mes të emisionit vet Renato ia ka plasur së qeshuri më të madhe pasi nuk ka mundur dot të përmbahet nga ky veprim i Rezartit. Pra kjo gjë dëshmon që në Hell’s nuk ka vetëm të bërtitura por ka edhe situate të këndshme plot humor.

 

Video nuk duhet humbur:

Link: https://www.youtube.com/watch?v=iXlbbHzBZRI

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B4PyT8aHAmx/