Home ShowBiz Gjysmë e zhveshur mbi motorr, provokon modelja me foto të nxehta
Gjysmë e zhveshur mbi motorr, provokon modelja me foto të nxehta
0

Gjysmë e zhveshur mbi motorr, provokon modelja me foto të nxehta

0
0

Modelja e njohur Vildan Zeneli e njohur për fotot e saj të guximshme nuk ka zhgënjyer as këtë herë.

Ajo ka postuar disa foto tepër provokuese ku shfaqet e veshur me një palë të brendshme trup në ngjyrë të zezë ku pozon e shtrirë në një motorr.

Modelja ka ekspozuar format e saj perfekte duke i vënë flakën rrjetit me foto tejet provokuese.

Edhe më herët Vildan ka postuar foto të nxehta të cilat si gjithmonë janë pëlqyer dhe komentuar nga fansat dhe miqtë e saj.

Modelja prej vitesh punon dhe jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës nga ku e shohim të postojë vazhdimisht foto e video të shumta s inga përditshmëria ashtu edhe nga puna e saj si modele.

Vildane

vildane1

Link: https://www.instagram.com/vildanezeneli/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BzYi9bMga4w/