Home Aktualitet Arti në zi, ndahet papritur nga jeta në moshën 55 vjeçare aktori i njohur
Arti në zi, ndahet papritur nga jeta në moshën 55 vjeçare aktori i njohur
0

Arti në zi, ndahet papritur nga jeta në moshën 55 vjeçare aktori i njohur

0
0

Aktori i njohur Philip McKeon është ndarë nga jeta mbrëmjen e djeshme në moshën 55 vjeçare.

McKeon humbi betejën me një sëmundje të rëndë prej së cilës vuante prej kohësh.

Ai e ka nisur karrierën si aktor që në moshë të re, ku është bërë i famshëm për rolin e Tommy Hyatt në shoën televiziv “Alice”, transmetuar disa vite më parë.

Aktori pati gjithashtu edhe një karrierë të gjatë në radio me një program të vetin me të cilin idenfitikohej prej vitesh.

Miq dhe të afërm të aktorit janë shprehur të hidhëruar për largimin para kohe nga jeta të Philip.

Ata janë shprehur se aktori do të mbahet mend gjatë për sensin e tij të humorit, mirësinë dhe besnikërinë që e karakterizonte.

Link: https://www.instagram.com/p/B56SPL7lz-X/

Link: https://www.instagram.com/p/B56KPdFjmxJ/