Home ShowBiz Shtrihet dhe rrotullohet në dëborë, kjo video e Renee do t’ju bëjë të qeshni me lotë
Shtrihet dhe rrotullohet në dëborë, kjo video e Renee do t’ju bëjë të qeshni me lotë
0

Shtrihet dhe rrotullohet në dëborë, kjo video e Renee do t’ju bëjë të qeshni me lotë

0
0

Nora Istrefi një prej këngëtareve më të dashura për publikun është vënë në qendër të vëmendjes disa muaj më parë.

Një njoftim nga Roberti për ndarje mes tyre, bëri që e gjithë media online të ziejë nga lajmet dhe komentet lidhur me atë çfarë ndodhi mes tyre.

Ata të dy kanë një vajzë e cila tashmë po jeton me të ëmën dhe herë pas here e shohim në dis foto e video ku shfaqen të lumtura së bashku.

Këtë herë Renee dhe Nora kanë vendosur të luajnë me dëborë duke gjuajtur njëra tjetrën me topa dëbore.

Në një moment vogëlushja vendos të shtrihet në dëborë ndërsa lëviz e lumtur krahët dhe këmbët në dëborë.

“Unë do të shtrihem”, dëgjohet të thotë vogëlushja e cila luan e lumtur me dëborën.

Link: https://www.instagram.com/noraistrefi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BsDdg8EFc2m/