Home ShowBiz Vendos të mbulojë fytyrën dhe të zbulojë trupin, këngëtarja del me të brendshme rrugëve
Vendos të mbulojë fytyrën dhe të zbulojë trupin, këngëtarja del me të brendshme rrugëve
0

Vendos të mbulojë fytyrën dhe të zbulojë trupin, këngëtarja del me të brendshme rrugëve

0
0

Cardi B ka vendosur të dalë rrugëve të Parisit e mbuluar vetëm në fytyrë.

Ajo ka marrë pjesë në javën e modës në kryeqytetin frances dhe paraqitja e saj na la pa fjalë.

Këngëtarja është shfaqur vetëm me të brendshme ndërsa ka mbuluar totalisht fytyrën duke zbuluar vetëm sytë.

Në një foto të postuar në instagram ajo shihet teksa zbret nga makina, ndërsa në një tjetër foto Cardi B, pozon së bashku me partnerin e saj.

Këngëtarja ka sfiduar të ftohtin e dimrit duke pozuar e mbuluar vetëm me një tyl, ndërsa krahëve ka hedhur një peliçe.

Kjo veshje e këngëtares është pritur me habi nga fansat të cilët në disa raste e kanë krahasuar me një ninja por gjithësesi ka edhe nga ata që e kanë komplimentuar për pamjen.

View this post on Instagram

IN AND OUT

A post shared by Cardib (@iamcardib) on

Link: https://www.instagram.com/p/B7ZtP-iAXMe/

Link: https://www.instagram.com/p/B7ZA9QeHoxW/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B3AqWizgJis/