Home ShowBiz Arta Elezi ekspozon të pasmet në ishujt Mauritiues, aktorja super provokuese
Arta Elezi ekspozon të pasmet në ishujt Mauritiues, aktorja super provokuese
0

Arta Elezi ekspozon të pasmet në ishujt Mauritiues, aktorja super provokuese

0
0

Aktorja e njohur Arta Elezi është mjaft aktive në rrjetet sociale ku e shohim të postojë vazhdimisht foto e video shpesh herë edhe provokuese.

Ajo ndodhet aktualisht në Afrikë në ishujt Mauritius ku po kalon disa ditë pushime.

Arta ka postuar disa foto shumë provokuese me bikini ku ekspozon format e saj përfekte, ndërsa e shohim gjithashtu edhe me një look të ri.

Aktorja ka zgjatur flokët të cilat i ka kapur gërshet dhe duket kaq ndryshe nga pamja e saj e zakonshme ku shfaqet me flokë të shkurtër kaçurrelë.

Arta shfaqet me një kostum banje trup të markës Fendi dhe duket shumë sensuale teksa pozon në plazhet e ishullit të famshëm.

Fotot e saj janë pëlqyer nga miqtë dhe fansat e aktores, të cilët kanë shpërthyer në komplimenta për linjat e saj perfekte.

View this post on Instagram

Wild 🌴 hair by my love @ermiranebihu 💖

A post shared by Arta Elezaj (@artaelezaj) on

Link: https://www.instagram.com/p/B7oHgQXjayA/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B37K2_bjMhp/