Home ShowBiz Pak muaj pas ndarjes martohet aktorja e njohur, ja kush është partneri
Pak muaj pas ndarjes martohet aktorja e njohur, ja kush është partneri
0

Pak muaj pas ndarjes martohet aktorja e njohur, ja kush është partneri

0
0

Aktorja e njohur Pamela Anderson i ka dhënë fund beqarisë duke lidhur kurorë me producentin e filmit “A star is born” Jon Peters.

Kjo është martesa e pestë e Pamelës ceremonia e së cilës u mbajt në Malibu me një festë private ku ishin të ftuar shumë pak njerëz.

52 vjeçarja dhe producenti 22 vite më i madh kanë dalë së bashku edhe para 30 vitesh.

Jon ka thënë se ka vajza të bukura gjithandej dhe unë mund të kisha zgjedhur njërën prej tyre, por për 35 vite më rradhë kam dashur vetëm Pamelën.

Ai shtoi gjithashtu se aktorja e bën të ndihet i frymëzuar dhe i egër njëkohësisht por në mënyrë të mirë.

Pamela ka qenë e martuar me parë me Tommy Lee, Kid Rock dhe dy herë me Rich Salomon.

Kohët e fundit ajo ishte e lidhur me futbollistin frances Adil Rami.

Ndërsa Jon ka qenë i martuar për një kohë të gjatë me Ann Warren dhe Christine Forsyth Peter.

Ndërsa ka dalë për një farë kohe edhe me këngëtaren e njohur Barbara Streisand.

View this post on Instagram

❤️ happy life

A post shared by The Pamela Anderson Foundation (@pamelaanderson) on

Link: https://www.instagram.com/p/B7lNeybHNbB/

Burimi i lajmit: https://www.msn.com/en-us/tv/celebrity/pamela-anderson-marries-for-fifth-time/ar-BBZbBPj

Burimi i fotos: https://www.pexels.com/photo/food-couple-sweet-married-2226/